تبلیغات
انواع صابون های آرایشی و بهداشتی
انواع صابون های گیاهی و جانوری روشن کننده و سفید کننده پوست و از بین برنده لک، جوش و کک و مک

صابون ضد چین و چروک جنسینگ


اسم و مدل: صابون ضد چین و چروک جنسینگ

محتویات: ریشه گیاه جادویی جنسینگ و عصاره جو

خواص: 

  • صابون ضد چین و چروک
  • شفاف و روشن کننده پوست
  • مرطوب کننده پوست

روش استفاده: صابون را بر پوست مرطوب خود بمالید و کف صابون را به مدت 2 دقیقه روی پوست خود ماساژ دهید و نگاه دارید سپس با آب ولرم کاملاً بشویید. بهتر است که روزی 2 بار در صبح و شب از این صابون استفاده نمایید.


روشن کننده پوست


صابون ضد چین و چروک جنسینگ از ریشه گیاه جنسینگ و عصاره جو تشکیل شده است. ریشه گیاه جنسینگ باعث روشن شدن پوست و همچنین انرژی زایی و شادابی پوست می شود و عصاره جو هم که شامل ترکیباتی همچون کلسیم، فسفر، آهن، سدیم، پتاسیم، آب، پروتئین، مواد نشاسته ای و ویتامین های B1 و B2 می باشد باعث آبرسانی به پوست شده و از خشکی و شکنندگی آن جلوگیری می نمایید.


قیمت: 19500 تومان

خرید اینترنتی عروسک فامیل دور


صابون ضد چین و چروک


این صابون کاملاً گیاهی و طبیعی بوده و از کمترین مواد شیمیایی و نگهدارنده در آن استفاده شده است. در این صابون از گیاه جنسینگ و عصاره جو استفاده شده است که خاصیت ضد چین و چروک دارند و به دلیل طبیعی بودن آنها به سرعت جذب پوست می شوند و اثرات معجزه وار خود را بجای می گذارند.


روشن کننده صورت


شفاف کننده و روشن کننده پوست

تهیه شده از ریشه گیاه جنسینگ

جلوگیری از چین و چروک پوست صورت


ضد چین و چروک


تهیه شده از مواد طبیعی و گیاهی

برای شمایی که نمی خواهید بوتاکس کنید

پوست شاداب و باطراوت داشته باشید


قیمت: 19500 تومان

خرید اینترنتی عروسک فامیل دوربرچسب ها : روشن کننده پوست , روشن کننده صورت , مرطوب کننده پوست , ضد چین و چروک , صابون ضد چین و چروک , صابون روشن کننده پوست , صابون شفاف کننده پوست ,
دسته بندی : همه صابون های آرایشی و بهداشتی , صابون شفاف و روشن کننده پوست , صابون ضد چین و چروک , صابون ضد چین و چروک جنسینگ ,