تبلیغات
انواع صابون های آرایشی و بهداشتی
انواع صابون های گیاهی و جانوری روشن کننده و سفید کننده پوست و از بین برنده لک، جوش و کک و مک

صابون ضد لک حلزون


اسم و مدل: صابون ضد لک حلزون

خواص: 

  • از بین برنده انواع لک، کک و مک و دانه های سرسیاه
  • لایه بردار و جوان کننده پوست
  • نرم کننده و روشن کننده

روش استفاده: هر روز دو مرتبه (صبح و شب) پوست خود را با صابون ضد لک حلزون بشویید، ماساژ دهید و آبکشی نمایید.


ضد لک صورت


صابون ضد لک حلزون همانطور که از اسمش هم پیداست برای از بین بردن انواع لک، کک و مک، نقاط و دانه های سرسیاه و همچنین علائم پیری می باشد و علاوه بر آن با لایه برداری از پوست به جوان شدن، نرم و روشن شدن پوست هم کمک می کند. در مدت کوتاهی پس از استفاده از این صابون متوجه خواص جادویی و اعجاب انگیز آن بر پوست صورت خود خواهید شد.


قیمت: 12900 تومان

خرید اینترنتی عروسک فامیل دور


ضد لک


عصاره حلزون داری ترکیبات شگفت آوری است که باعث از بین بردن لک، کک و مک می شود و جای زخم ها را بهبود می بخشد و همچنین از پوست شما لایه برداری می کند و باعث از بین رفتن سلول های مرده و ترمیم باقی سلول ها خواهد شد و سطح پوست را صاف، زیبا و شفاف نگاه می دارد.


ضد لک صورت


صابون ضد لک حلزون تاچ می بسیار مناسب برای خانم هایی ست که می خواهند برای همیشه از شر لک و کک و مک روی صورت خود راحت شوند و پوستی زیبا، شفاف و صاف داشته باشند. این محصول توسط متخصصین پوست و زیبایی کاملاً آزمایش شده است و بدون استفاده از هیچگونه مواد شیمیایی و با استفاده از مواد طبیعی تولید شده است.


کرم ضد لک


صابون ضد لک حلزون تاچ می شادابی پوست خود را بازیابید

عصاره حلزون باعث از بین بردن لک های صورت شما می شود

صابون ضد لک صورت و از بین برنده کک و مک


قیمت: 12900 تومان

خرید اینترنتی عروسک فامیل دوربرچسب ها : ضد لک صورت , ضد لک , کرم ضد لک , صابون ضد لک , صابون ضد لک صورت , روشن کننده پوست , صابون ضد جوش ,
دسته بندی : همه صابون های آرایشی و بهداشتی , صابون شفاف و روشن کننده پوست , صابون نرم و مرطوب کننده پوست , صابون ضد لک و کک و مک , صابون ضد لک حلزون تاچ می ,