تبلیغات
انواع صابون های آرایشی و بهداشتی
انواع صابون های گیاهی و جانوری روشن کننده و سفید کننده پوست و از بین برنده لک، جوش و کک و مک

صابون نرم پیاز آرپی


اسم و مدل: صابون نرم پیاز آرپی + زیتون و عسل

تولید شده: تولید شرکت بهدیس

خواص: 

  • برطرف کننده لک و جای جوش
  • مغذی پوست صورت و پاک کننده
  • جلوگیری از چروک پوست

مجوز و استاندار: دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان


صابون پیاز آرپی


صابون پیاز، عسل و زیتون آرپی محصولی است که علاوه بر اینکه ضد لک،جوش،چروک و پاک کننده پوست می باشد برای پوست بسیار مغزی بوده و باعث تقویت آن خواهد شد. در این محصول از سه ماده طبیعی فوق العاده پر خاصیت استفاده شده تا با ویتامین ها و خاصیت ضد میکروبی خود، پوست را کاملاً از سلول های مرده و عناصر نامطلوب پاک نماید و به بازسازی سطح پوست کمک کند.


قیمت: 15000 تومان

خرید اینترنتی عروسک فامیل دور


صابون ضد جوش


همانطور که می دانید پیاز سرشار از ویتامین C، کلسیم، منیزیم، فسفر، پتاسیم، سدیم و آنتی اکسیدان می باشد و علاوه بر آن حاوی ترکیباتی است که خاصیت ضد التهابی دارد و موجب تقویت کلاژن سازی در پوست شده و در نتیجه از شل شدن و افتادگی پوست جلوگیری و آن را کشیده و سرحال نگاه می دارد. همچنین آنتی اکسیدان ها با رادیکال های آزادی که باعث ایجاد چین و چروک می شوند مبارزه کرده و از پوست شما در مقابل چین و چروک محافظت می نمایید.


ضد لک صورت


عسل یکی از مواد غذایی پرخاصیتی محسوب می شود که از گذشته های دور تاثیر آن بر شادابی و زیبایی پوست به اثبات رسیده است. عسل با تامین رطوبت پوست باعث رفع خشکی پوست می شود و همچنین عسل پاک کننده قوی برای پوست است و سلول های مرده را از بین می برد.

زیتون سازگار با پوست بوده و غنی از آنتی اکسیدان های طبیعی است که با مبارزه با همه نشانه های پیری از قبیل چین و چروک، لکه های سیاه، جوش و آکنه، از پیری پوست جلوگیری می کند. زیتون با تامین ویتامین های ضروری برای پوست و از بین بردن سموم آن، موجب جوان ماندن پوست می گردد. زیتون دارای خواص دارویی بوده و به عنوان عامل ضد التهابی شناخته شده است که از انواع عفونت های پوستی جلوگیری می کند.


قیمت: 15000 تومان

خرید اینترنتی عروسک فامیل دوربرچسب ها : صابون پیاز , صابون روغن زیتون , صابون عسل , صابون پیاز آرپی , صابون ضد جوش , ضد لک صورت , کرم ضد لک ,
دسته بندی : همه صابون های آرایشی و بهداشتی , صابون نرم و مرطوب کننده پوست , صابون ضد لک و کک و مک , صابون ضد جوش و دانه های سر سیاه , صابون نرم پیاز+عسل و زیتون آرپی , صابون ضد چین و چروک ,